Chrzciny/Komunie | Gościniec "Jo - Jo" - Wesela, Chrzciny, Urodziny, Imprezy Okolicznościowe, Sala Bankietowa, Noclegi w Brusach.

Chrzciny/Komunie

Chrzest Święty to ważne wydarzenie dla rodziców oraz dla całej rodziny. To także okazja do spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie tej uroczystości w gronie rodzinnym odbyło się w miłej atmosferze i z pysznym menu specjalnie przygotowanym na tę uroczystość. Z wielką przyjemnością zorganizujemy całe przyjęcie, zadbamy o wyjątkową oprawę, a miła i przyjazna obsługa będzie do Państwa dyspozycji. Sprawimy, że Chrzest Święty Państwa Pociechy na długo pozostanie w pamięci wszystkich Gości.
Komunia Święta dziecka to wyjątkowe, rodzinne wydarzenie. Warto w tym pięknym dniu skupić się na najmłodszych, którzy przeżywają tak doniosłą ceremonię. Polecamy oddać organizację przyjęcia w nasze ręce. Gościniec "Jo-Jo" to miejsce z wyjątkowym klimatem, gdzie wspólnie będą Państwo świętować uroczystość. Wasze Dziecko oraz Goście długo będą wspominać przyjęcie Komunii Świętej.
Zapraszamy do kontaktu z Nami i zadawania pytań w kwestii organizacji uroczystości:
Rezerwacje tel. 501278824

email: biuro@gosciniecjojo.pl