Imprezy okolicznościowe: | Gościniec "Jo - Jo" - Wesela, Chrzciny, Urodziny, Imprezy Okolicznościowe, Sala Bankietowa, Noclegi w Brusach.

Imprezy okolicznościowe:


- jubileusz ślubu
- zjazd rodzinny
- urodziny, imieniny
- stypy
to ważna uroczystość dla całej rodziny.
Zapraszamy Państwa do zorganizowania imprezy okolicznościowej/rodzinnej w Gościńcu "Jo - Jo". Warto zadbać o to, by ten dzień miał szczególną oprawę, a rodzina wspólnie uczciła ceremonię w wyjątkowym miejscu.
Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z obsługi i jakości w Gościńcu "Jo - Jo". Dostosowujemy menu do Państwa życzeń i sugestii, pomagamy w doborze dań, dzielimy się swoim doświadczeniem oraz podpowiadamy sprawdzone rozwiązania.
Dzięki kompleksowej pomocy mogą Państwo skupić się na emocjach i najważniejszych bohaterach tego odświętnego dnia, nie troszcząc się o inne sprawy. Profesjonalna organizacja, obsługa i co za tym idzie – gwarancja zadowolenia jest naszą wizytówką.
Zaproszeni goście z pewnością będą zachwyceni niezwykłym klimatem gościńca , którego wystrój i charakter na długo zapadają w pamięć. Niecodzienna architektura wnętrz i na zewnątrz jest wspaniałym tłem dla rodzinnych fotografii, które pozostaną piękną pamiątką.
Zapraszamy do odwiedzin Gościńca "Jo - Jo"
Kontakt: tel 501278824
email: biuro@gosciniecjojo.pl